Casier

Muzeu la Ialoveni
Город: Яловены
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități
Comercializează biletele de acces în galerie.
Primește și răspunde de integritatea biletelor până la comercializare.
Primește și răspunde de resursele financiare obținute în urma comercializării biletelor.
Asigură întocmirea şi prezentarea completă şi corectă a documentelor și registrelor aferente activității.
Asigură integritatea şi păstrarea documentelor şi registrelor conform cerințelor Consiliul raional Ialoveni.
Organizează inventarierea mijloacelor aferente funcției.
Întocmește procesele verbale cu informația detaliată privind comercializarea biletelor.
Solicită de la autorităţile administraţiei publice informaţia necesară pentru îndeplinirea atribuţiilor sale de serviciu.
Atitudini/ Comportamente
Respectă normele de disciplină.
Exercită funcțiile în orele de muncă stabilite.
Organizează raţional activităţile sale de serviciu.
Nu lipsește nemotivat de la serviciu, nu întârzie și nu-si părăsește postul fără aprobarea șefilor ierarhici.
Se comportă civilizat față de cadrele de conducere și colegii de muncă.
Cunoaște și aplică normele de securitate și sănătate în muncă.
Respectă cu strictețe normele de igienă și protecția muncii.
Păstrează în bune condiții locul de muncă.
Participă la lucrările de curățire, amenajare și de reparație curentă (la necesitate), împreună cu ceilalți angajați ai galeriei.
Este strict interzisă consumarea de băuturi alcoolice înainte de intrarea în serviciu sau pe durata serviciului.
Nu execută nici o sarcină suplimentară legată de activitatea sa decât dacă ea vine de la persoanele autorizate, pe cale ierarhică și se încadrează în prevederile legale.
Asigură păstrarea secretului profesional privind activitățile ce se desfășoară în cadrul galeriei.
La plecarea din imobil, trebuie să lase locul de muncă curat, iar celelalte echipamente și mijloace pe care le-a folosit, în bună stare.
Abilități
Cunoaşte limba de stat şi rusă, cunoaşterea limbilor de circulaţie internaţională constituie avantaj.
Cunoștințe de operare la calculator: Word, Excel, Internet.
Manifestă disponibilitate către dialog, receptivitate, calm, tact in relațiile de serviciu, în special cu vizitatorii galeriei.
Răspunde la solicitările venite din partea conducătorului pentru îndeplinirea sarcinilor postului.
Este cinstit, loial si disciplinat, dând dovada de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine în contact.
Телефон:
069294556
Контактное лицо:
069294556
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть