Casier | Operator

Grand Secret
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

competențe de utilizare a aparatului de casă;
cunoștințe în completarea registrului de casă;
experiență anterioară de cel puțin jumătate de an;
experiența în poziția de contabil adjunct (constituie un avantaj);
experiența în evidența personalului (constituie un avantaj);
cunoașterea limbii române.
cunoasterea 1C.

Responsabilități:

primirea mijloacelor bănești oferite de clienți;
utilizarea aparatului de casă;
completarea registrului de casă;
gestionarea facturilor, etc.

Program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pînă vineri); 9.00-15.00 (sîmbăta).
Mărimea salariului se va stabili după susținerea probei interviului.

Expediați CV-ul la adresa electronică: moldova70@mail.ru specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați. E-mail: moldova70@mail.ru
069132398
Телефон:
069132398
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть