Casier-operator

Happy Cinema SRL
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 9000 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe față de candidat:
- minim studii medii (diplomă de bacalaureat);
- cunoașterea limbii română și ruse;
- disponibiltate de lucru în ture, în funcție de grila de program a cinematografului;
- atenție la detalii;
- utilizator nivel avansat al calculatorului.

Responsabilități:
- vânzarea biletelor și gestionarea locurilor disponibile;
- gestionarea sistemului de rezervari de bilete;
- vânzarea către clienți a produselor solicitate și asigurarea în permanență a stocului necesar de produse;
- respectarea procedurilor companiei.

Oferta Companiei:
Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
Program de lucru full time;
Salariu 9000 + bonusuri de performanță;
Decontare transport;
Posibilitate de creștere profesională;
Loc de muncă modern;
Pachet social complet;
Echipă tânără și dinamică.

Ce îți promitem noi este o atmosferă caldă și prietenoasă, cu posibilitatea de a te dezvolta mai departe dacă îți place ceea ce faci. Dacă tu sau prietenii tăi sunteți în căutarea unui job, așteptăm cu interes să ne cunoaștem! Hai, curaj, te așteptăm în echipa Happy
Dacă ești cointeresat trimite CV-ul tău cu indicarea postului vacant pe adresa de mail: andronachi.cristi.xc@gmail.com
Detalii la tel.: 067679998
Телефон:
067733633
Контактное лицо:
Iulian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть