Bucatar

Edison
Город: Унгены
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţile tale:
- realizarea preparatelor culinare conform rețetelor și standartelor stabilite;
- întocmirea necesarului de mărfuri şi produse specifice pentru bucătărie, în conformitate cu lista de preparate;
- controlul şi verificarea calităţii produselor și a preparatelor culinare;
Ce aşteptăm:
- studii medii sau medii de specialitate;
- experienţă profesională;
- cunoştinţe privind tehnologia culinară, normelor şi regulilor de igienă şi tehnicilor de păstrare a alimentelor şi produselor culinare;
- abilitatea de a lucra în echipă;
- cunoaşterea limbii română;
Ce îți oferim:
- salariu atractiv + bonusuri constante în funcţie de performanţă;
- ambianță de lucru placută într-o echipă prietenoasă;
- traininguri la locul muncă;
Trimite un CV cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: angajare.edison@gmail.com
Sau sună la numărul de telefon: 060 273357
Телефон:
060273357
Контактное лицо:
Octavian Poroseci
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть