Bucătar (sushi)

Sushivo
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Despre noi:
Noi suntem un lanț de francize din România deținute in Iași, București, Cluj, Timișoara, Sibiu, sub denumirele de Matryoshka, Rigatoni, Sushivo.

- Instruim persoane doritoare in acest domeniu care nu au
experiență;

Responsabilităţi:
- Prepară produsele alimentare şi bucatele conform meniului şi standardelor;
- Inspectează procesul de pregătire a bucatelor şi mărimea porţiilor acestora;
- Verifică aspectul şi calitatea produselor;
- Selectează produsele achiziţionate.
Cerinţe:
- Instruim persoane doritoare in acest domeniu care nu au experiență;
- Cunoastere a diferitelor practici din bucătaria internaţională;
- Punctualitate, responsabilitate, corectitudine, abilitatea de a lucra in echipa.
- Cu sau fără experiență în domeniu;
Oferim:
- Angajare oficială cu contract de muncă;
- Chirie de locuință;
- Posibilitatea de muncă pe baza pașaportului biometric;
- Pachet social;
- Loc de muncă în unele din francizele din România!

Nota:
Daca sinteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, rugam sa expediati CV-ul Dvs.
la adresa: matryoshka.iasi@gmail.com ,
contact: +40751787827 (whatsapp), +37368934278 (whatsapp)
cu specificarea pozitie pentru care aplicati.
Va multumim!
Телефон:
+40751787827
Контактное лицо:
Pavel
Сайт:
sushivo.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть