Bucătar in hotel românia (cu reședință)

Favorit Ferice
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Pensiunea de patru stele Favorit Ferice, situată în pitorescul oraș stațiune Borsec (România), caută un bucătar

Cerințe:
- Studii medii profesionale de specialitate
- Cel puțin 1 an experiența într-o poziție similară constituie un avantaj
- Prezența unei cărți medicale valabile (vom ajuta la eliberare).
- Integritate, acuratețe, curățenie, responsabilitate.

Responsabilități:
- Pregătirea listei complete de bucate prezentate în meniu.
- Pregătirea și eliberarea bucatelor în conformitate cu standardele stabilite (greutate, aspect, timp de gătire etc.)
- Monitorizarea consumului de produse și a datei de expirare
- Menținerea ordinii în bucătărie.

Termeni:
- Cazare și mâncare gratuit
- Angajare in conformitate cu codul muncii Romaniei
- Concediu de odihna martie/noiembrie
- Salariul în baza rezultatelor interviului

Prioritate au cetățenii care dispun de acte românești

Candidații interesați de post, vă rugăm să trimiteți CV-urile în Whats App la +40758044230

De asemenea, considerăm și cetățenii Ucrainei drept candidați pentru această poziție.
Телефон:
+40758044230
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть