Bucatar (f/m)

Marișa și Gemenii SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 12000 До 22000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințele față de candidat
- Experiență de lucru de cel puțin 2 ani ca bucătar
- Cunoașterea tehnicilor culinare și a standardelor de siguranță și igienă alimentară
- Abilitatea de a urma rețete și de a crea mâncăruri de înaltă calitate
- Flexibilitate în orele de lucru și disponibilitatea de a lucra în ture

Responsabilitățile candidatului
Candidatul selectat va fi responsabil pentru pregătirea mâncărurilor în conformitate cu rețetele standard ale companiei, respectând în același timp normele de igienă și siguranță. El sau ea va contribui la dezvoltarea creativă a meniurilor și va colabora îndeaproape cu toți membrii echipei de bucătărie.
Телефон:
079852247
Контактное лицо:
Sergiu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть