Broker vamal la leuseni

Город: Леушены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania “Le Bridge Corporation Limited” SRL anunta concursul pentru
postul vacant de
BROKER VAMAL la LEUSENI
Descrierea postului:
- intocmirea declaratiilor vamale, conform procedurii stabilite de legislatia Republicii Moldova;
- asistarea si prezentarea marfii la vamuire;
- prezentarea si sustinere documentelor de insotire in vama;
- stocarea si evidenta documentelor aferente procesului de vamuire.
Cerinte:
- studii superioare – preferabil juridice;
- licenţă pentru activitatea de broker vamal, eliberată de Camera de Licenţiere
- experienta profesionala pe post similar minim 2 ani;
- cunoasterea legislatiei vamale a R. Moldova;
- cunoasterea calculatorului - nivel avansat, inclusiv programelor specializate pentru intocmirea declaratiilor;
- capacitate de analiza si sinteza, comunicare si prezentare;
Oferta :
- pachet salarial atractiv;
- conditii de dezvoltare profesionala.
Informatie de contact:
Email: hr@le-bridge.com
Tel: 069084946
47-06-88

Телефон:
069084946
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть