Branch manager/ филиал менеджер

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Город: Сынжерей
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant de Branch Manager

Despre companie:
Companie internationala specializată în transporturi premium pentru automobile și electronice.
Acoperirea întregii Europe cu servicii de expediere rutieră și aeriană și de timp critic.
Gestionarea a peste 1000 de vehicule, atât proprii, cât și partenerilor noștri.

Branch Manager/ Филиал менеджер

Responsabilitati:
• Supravegherea si verificarea autocamioanelor si a incarcatturii lor catre si de la client
• Mentinerea legaturii cu clientul referitor la partea de transport marfa
• Mentinerea Legaturii cu soferii
• Verificarea vizuala si tehnica a integritatii, respecriv a functionalitatii autocamioanelor
• Mentinerea relatilor cu service-urile auto agreate contractate
• Implicarea in procesele de recrutare (conducatori autocamioane)

Cerinte:
• Studii superioare
• Cunoasterea limbei Engleza sau Germana ( nivel mediu)
• Bune abilitati de comunicare si convingere

OFERTA SI BENEFICII:
• Salariu atractiv ( de la 350 eur)
• Oportunitatea de a crestere si dezvoltare personala intr-o echipa de profesionisti si de a lucra la un nivel international
• Pachet social.

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa de e-mail: bb40@SEARCH4STAFF.COM cu codul BIP ;

telefon: 062101290

CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati
Телефон:
062101290
Контактное лицо:
Сайт:
www.search4staff.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть