Bioinginer

Bazic Dental SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare în: Inginerie Biomedicală, Electronica
- Experienţă in domeniu va constitui un avantaj
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
- Excelente abilităţi de interrelaţionare, comunicare şi negociere;
- Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
- Deținerea permisului de conducere categoria B.

Responsabilitati:
- monitorizarea si mentenanta dispozitivelor stomatologice;
- diagnosticarea defectiunilor aparute, initierea de masuri corective si repararea defectiunilor dispozitivelor stomatologice.

Compania oferă:
- salariu fix + bonus in baza reusitelor lunare.
- posibilitatea de dezvoltare profesionala cu trainiguri internationale
- telefon de serviciu
- program de lucru 9.00 pînă la 18.00, de luni pînă vineri;
- angajare oficială, pachet social integral.
Телефон:
068050893
Контактное лицо:
Anatolii
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть