Barista

Z Magazin SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Esti o persoana energica, creativa si cu spirit de initiativa?
Iti place sa comunici si sa cunosti oameni noi in fiecare zi?
Daca vrei sa devii un artist al cafelei, te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului:
-Vei prepara bauturi pe baza de cafea si produse complementare
-Vei consilia clientii in procesul de achizitie a produselor din cafenea
-Vei folosi casa de marcat in procesul de vanzare
-Vei mentine curatenia la locul de munca

Cerinte:
-Studii medii
-Experienta in domeniul Horeca
-Orientare catre client, atitudine pozitiva si proactiva
-Abilitati de comunicare, persoana politicoasa si manierata
-Cunoasterea lumbii române și ruse

Beneficii:
-Salariu stabil si motivant
-Mediu de lucru plăcut
-Posibilități de dezvoltare profesională.
Контактное лицо:
Cristinq
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть