Auto macaragiu (operator macara) | водитель крана

COLASS S.A.
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 13000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
COLASS S.A. este o companie recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în domeniul construcțiilor metalice in domeniul agro-industrial și comercial.

Angajăm Auto-macaragiu/ Operator pentru Macara de 24m

Responsabilități:
-Ridicarea greutăților prin folosirea diverselor cârlige, frânghii, lanțuri speciale pentru ridicarea și manipularea încărcăturilor catre alte destinatii dorite;
-Implicare la demontarea si la transportarea macaralelor / echipamentelor de ridicat;
-Manevrare și manipulare în condiții de sigurantă;
-Participare la lucrările de reparare, întretinere si revizie, precum și la toate verificarile tehnice care se efectuează la macaraua pe care o manevreaza;
-Montarea structurilor metalice.

Cerințe de bază:
-Experiență anterioară de minim 2 ani;
-Permis de conducere de macaragiu, categoriile C, E;
-Reacție rapidă, vedere și auz bun;
-Abilităti de lucru în echipă;
-Punctualitate, perseverență și responsabilitate la locul de muncă.

Oferim:
-Salariu motivant de la 13 000 la 15 000 MDL, achitat fără restanțe;
-Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului Muncii al RM;
-Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă unită și dinamică;
-Instruire corporativă și oportunități pentru dezvoltare profesională.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: hr@colass.md
Oferim detalii la nr. de telefon: 078 30-40-40/ 079 33-94-73
Телефон:
078304040, 079339473
Контактное лицо:
Adrian Cojuhari
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть