Asociat - operațiuni financiare și HR

XY Partners
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 8000 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Asociatul pentru Operațiuni Financiare și HR joacă un rol esențial în gestionarea operațiunilor financiare și a resurselor umane ale companiei. Acest rol necesită o atenție deosebită pentru detalii, abilități organizatorice excelente și capacitatea de a echilibra gestionarea financiară cu responsabilitățile resurselor umane.

Responsabilități Cheie

Gestionarea Financiară:

Supraveghează pregătirea și întreținerea documentelor și rapoartelor financiare.

Gestionează și coordonează bugetele programelor, asigurând alinierea cu obiectivele companiei.

Colaborează cu contabilul pentru a asigura procesarea la timp și corectă a plăților.

Monitorizează veniturile și cheltuielile companiei, implementând strategii pentru o sănătate financiară optimă.

Gestionarea Contractelor și Achizițiilor:

Pregătește, gestionează și întreține contracte cu parteneri, angajați și furnizori de servicii.

Gestionează documentele de achiziție în conformitate cu politicile companiei, asigurând conformitatea și eficiența.

Operațiuni Resurse Umane:

Coordonează operațiunile de HR, inclusiv procesele de recrutare, interviuri și contractarea noilor angajați.

Gestionează relațiile cu angajații și promovează un mediu de lucru pozitiv.

Construirea Echipei și Cultura Corporativă:

Organizează și coordonează activități de team-building pentru a spori coeziunea echipei și cultura companiei.

Gestionează cadourile corporative pentru mentori, angajați și parteneri după necesitate.

Administrarea Biroului:
Supraveghează comandarea și gestionarea materialelor de birou, asigurând un spațiu de lucru bine echipat și funcțional.

Calificări:

Studii în managementul financiar ori HR sau într-un domeniu aferent.

Abilități organizatorice, de leadership și de comunicare puternice.

Competență în gestionarea financiară, bugetare și achiziții.

Experiență în cunoașterea operațiunilor de HR, inclusiv recrutare și relații cu angajații.

Capacitatea de a efectua multitasking și de a se adapta la nevoile afacerii în schimbare.
Телефон:
068737431
Контактное лицо:
Renata Ungureanu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть