Asistenti sociali

AM Drochia
Город: Дрокия
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
OFERTA DE MUNCA IN ANGLIA!!! LOCURI LIMITATE!!!

Agentia Muncii angajează personal cu sau fără experiență în calitate de LUCRĂTORI SOCIALI. Fiecare asistent are în grijă mai multe persoane din teritoriul acordat. Lucrul are loc la domiciliul benificiarului.
De regula casele beneficiarilor sunt repartizate în așa mod, ca asistentul să fie la distanță minimă între ele. Asistenții primesc toate datele despre candidați prin intermediul unei aplicații mobile.
Asistentul nu necesită studii medicale și nici servicii medicale nu va acorda. Doar asistență, similară cu cea pe care ar face-o un copil parinților în varstă. Timpul de lucru pentru un beneficiar e de circa 30 – 60 min. Zilnic între 3 – 20 beneficiari.

În atribuțiile de serviciu intră:
- Prepararea mâncării (ușoare);
- Administrarea medicamentelor;
- Lucru mărunt prin casă.
Prima perioadă toate persoanele trec cursul de instruire, fac cunoștință cu zona de lucru. Cursul de instruire durează de la 1 zi până la 7 zile, în dependență de candidat.
Cerințe față de candidați:
- Disciplină;
- Responsabilitate;
-Dorință de a munci.

Pentru detalii ne gasiti in or.Drochia, str.31 august, 33.
Tel de contact 079782121
Телефон:
079782121
Контактное лицо:
AM Drochia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть