Asistent(a)

Executor judecătoresc
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Executorul judecătoresc Burlac Oxana, anunţă concurs pentru postul vacant de: ASISTENT
Experienta in domeniu. Responsabilităţi de baza :
- recepționarea și prelucrarea corespondenței de intrare și ieșire, inclusiv prin poșta electronică;
- recepționarea și efectuarea apelurilor telefonice;
- întocmirea proiectelor actelor de procedură de executare silită;
Cerinţe fata de candidati:
- Studii superioare juridice;
- Cunoașterea procedurii de executare silită este binevenită;
- Cunoaștere la nivel de utilizator a РС Microsoft Office Word, Excel;
- Abilitatea de a opera cu mai multe sarcini concomitent;
- Bune abilitati de gestionare a timpului, orientare spre detalii;
-Abilitatea de a lucra din proprie inițiativă;
- Capacitatea de a formula logic clar, structurat și accesibil ideiile, atît verbal cît și în scris;
Calități personale:
- Abilități organizatorice;
- Abilitati eficiente de comunicare;
- Modestie și corectitudine;
- Flexibilitate, atenție la detalii;
- Dorința de dezvoltare;
- Punctualitate.
Persoanele interesate sunt invitate la adresa: mun. Chişinău, str. Puskin 22, et.3, of.316;
Informaţii suplimentare la tel.: 069278102.
Телефон:
069278102
Контактное лицо:
Burlac Oxana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть