Asistent(ă) medical(ă)

Fundația Hospice Angelus Moldova
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 13000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
• Prestarea serviciilor de îngrijiri paliative la domiciliu pacienților.
• Suport acordat medicului la efectuarea vizitelor la domiciliu.

Cerințe față de candidații eligibili:
• Studiile medicale medii de specialitate sunt obligatorii;
• Cunoaşterea limbilor române și ruse;
• Cunoaşterea unei limbi străine constituie un avantaj;
• Persoană calmă, tolerantă și empatică;
• Dorința de a învăța lucruri noi și a activa în domeniul îngrijirii paliative;
• Abilitate de comunicare cu pacienții și cu rudele lor;
• Abilități de lucru la calculator (Microsoft Office, Internet);
• Deținerea permisului de conducere, categoria B, constituie un avantaj.

Pachetul social și posibilitatea de creștere profesională sunt asigurați.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul în limba română la adresa electronică: info@hospice.md cu indicația în subiectul mesajului: „Angajare – Asistent medical”, până vineri, 11 august 2023, ora 17:00.
Doar candidații preselectaţi vor fi contactați pentru interviu!
Телефон:
068427143
Контактное лицо:
Natalia Carafizi
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть