Asistent(ă) medical(ă) (de la 11 000 MDL)

SBC-HR
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: 11000 MDL
График: Полный рабочий день
Beneficii:

Salariu: de la 11 000 MDL
Angajare oficială
Pachet social
Program de lucru: De la ora 08:00 până la 18:00
Oficiu în centrul orașului
Perioada de probă achitată

Responsabilități:

pregătirea locului de muncă al medicului înainte de primire pacienților
dezinfectarea instrumentelor și echipamentelor
pregătirea medicamentelor și materialelor
asistență medicului în timpul efectuării procedurilor și intervențiilor
predarea instrumentelor și materialelor necesare
monitorizarea stării pacientului, acordarea primului ajutor în caz de necesitate
asigurarea funcționării echipamentului stomatologic, monitorizarea stării acestuia, respectarea regulilor de sterilizare și dezinfectare

Cerințe:

Experiență în calitate de asistent(ă) medical(ă) în clinică stomatologică
Studii medii în medicină
Cunoașterea limbilor română și rusă

Vă rugăm, să expediați CV-ul pe adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904 E-mail: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904
Телефон:
+373 68695904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть