Asistentă medicală cu experiență în centrul medical privat "prosano" (f/m)

ProSANO
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Centrul Medical Privat "ProSANO" este în căutare de o asistentă medicală cu experiență!

Suntem în căutarea unei persoane dedicate și profesioniste pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:
Asistarea cu atenție a medicului în timpul întregului proces medical;
Sterilizarea instrumentelor de lucru;
Asigurarea pregătirii corespunzătoare a cabinetului medical în conformitate cu standardele igienico-sanitare.
Monitorizarea depozitului cu medicamente

Beneficii:
Pachet salarial competitiv și bazat pe performanță
Colectiv unit și prietenos
Atmosferă plăcută de lucru
Dezvoltare personală
instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă

Program de lucru: 8:30 - 16:00 - de Luni până Vineri

Dacă ești interesată și crezi că ai cerințele de mai sus atunci sună-ne la nr. 067880445
Телефон:
061247366
Контактное лицо:
Adelin
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть