Asistent(ă) medical(ă) bloc operator

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя

Responsabilități:
- Cunoașterea și respectarea reglementărilor în vigoare privind prevenirea, controlul și combaterea infecțiilor nosocomiale;
- Cunoașterea și aplicarea în lucru a metodelor de prelucrare și sterilizare a instrumentelor chirurgicale;
- Respectarea cu strictețe a regimului sanitaro-epidemiologic;
- Respectarea regulilor de asepsie și antisepsie.

Cerințe
- Studii medii de specialitate, cursuri de specializare și perfecționare în domeniu;
- Experiența în domeniu minim 1 an;
- Cunoașterea limbilor: română și rusă;
- Abilitați de comunicare;
- Responsabilitate, amabilitate, punctualitate;
- Capacitate de adaptare la situații de urgență;
- Capacitate de management al stresului, efortului fizic prelungit.

Oferta companiei:
- Salariu foarte mare + întreg pachet social,
- Condiții de muncă foarte bune,
- Prânz gratuit,
- Reducere la serviciile companiei
- Program de lucru de luni pina vineri - munca in zi

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, cu specificarea postului pentru care aplicați. Telefon contact 022 106789, 079702952.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть