Asistent medical

Federatia Nationala de Tenis din Moldova
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Poziție disponibilă: Asistent medical la turnee internaționale și naționale (part-time și sezonier)

Locație: Republica Moldova
Responsabilități:
- Asigurarea asistenței medicale la turneele internaționale și naționale de tenis de câmp în Republica Moldova.

Cerințe:
- Studii medicale medii sau superioare.
- Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu
- Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
- Fiabilitate, disponibilitate, disciplină și organizare.
- Deținerea unui automobil propriu și a unui permis de conducere constituie un avantaj.

Cum să aplicați:
Dacă sunteți interesat și aveți calificările necesare, pentru a aplica pentru această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail info@fntm.md sau să ne contactați la numărul de telefon +373 62002245.
Телефон:
062002245
Контактное лицо:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть