Asistent manager marketing (digital)

PROwebdesign
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Ești pasionat(ă) de marketingul digital și îți place să fii în pas cu ultimele tendințe? Ne lipsești în echipa noastră!

Căutăm un Asistent Manager Marketing plin de viață și creativitate, care va sprijini echipa de marketing în atingerea obiectivelor stabilite.

Responsabilitățile principale:
- Asistarea în planificarea, implementarea și monitorizarea campaniilor de marketing digital, inclusiv publicitatea pe rețelele sociale (Facebook, Instagram, Tiktok, YouTube), email marketing și PPC (Google Ads, Meta, etc).
- Analiza datelor de marketing și generarea de rapoarte periodice și prezentărilor specifice;
- Îmbunătățirea ofertei companiei și a serviciilor oferite;
- Ca un adevărat detectiv, vei monitoriza mișcările concurenților și vei fi mereu cu un pas înaintea lor.

Ce super-puteri ar trebui să ai:
- Experiență de minim 6 luni în marketing digital, cu abilități în SMM și PPC.
- Studii în domeniul economic, certificări în Digital Marketing - un plus mare!
- Cunoașterea la nivel Basic a unor software pentru editarea imaginilor (ex. Adobe Photoshop);
- Abilități în Microsoft Office;
- Comunicare eficientă verbală și în scris; Argumentare și prezentare;
- Tendință spre dezvoltare profesională continuă.
- O atitudine pozitivă care să împrăștie norii gri din online.
- Capacitatea de a jongla cu mai multe proiecte simultan.

Ce te așteaptă la „PROwebdesign”:
- Un salariu motivant și un pachet social deplin;
- O echipă tânără care îți va fi alături în orice misiune digitală;
- Proiecte și provocări interesante;
- Oficiu în sectorul Centru al Capitalei;
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
- Suntem rezidenți IT Park.

Dacă te simți pregătit(ă) să începi aventura în lumea noastră plină de culoare și creativitate, trimite-ne CV-ul la prowebdesign.eu@gmail.com, cu subiectul "Asistent Manager Marketing".

Suntem nerăbdători să te cunoaștem și să începem această călătorie epică împreună!
Телефон:
078757823
Контактное лицо:
Victoria
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть