Asistent \ manager de proiect

Make Roads Safe Moldova
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
✅ Avem un post vacant.
Cerințe:
Este necesară cunoașterea limbilor engleză, română și rusă; Aptitudini de operare în Word, PPT, Excel și altele în Microsoft Office. Activitatea principală este asistența directorului, managerului de proiect, ulterior, participarea și organizarea ședințelor și evenimentelor, executarea rapoartelor, articolelor și notelor informative privind activitatea organizației.
✅ În perspectivă, puteți avansa la postul de manager de proiect.
✅ Studenții care învață ultimii ani, sunt, de asemenea, bineveniți.
Program flexibil, eventual posibilitatea îndeplinirii parțiale a sarcinilor de la distanță.
Salariul în prima etapă, este de la 3-5 mii pînă la 8-10 mii. Stagiul este plătit.

Pentru detalii puteți scrie un mesaj pe pagina personală în FB sau Viber 069204867

Detaliat:

Program: 6-8 ore, flexibil/full time

Cerințe:
- studii superioare
- comunicare foarte bună si atitudine diplomatică
- rigurozitate si organizare
- persoana echilibrată, energică, motivată, disciplinată, conștiincioasă si amabilă
- corectitudine, seriozitate, sinceritate si dispunere la colaborare
- cunostintebune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL, etc.
- limba romană sscris / vorbit fluent
- limba engleză scris / vorbit fluent
- alte limbi strainevor fi un plus

- experiența de muncă in ONG/ proiecte sociale / organizații internaționale este un beneficiu
Responsabilități:
- activități de administrare
- contactare si preluarea peluritelefonice / email-uri
- menținerea legăturilor cu clienți i/ parteneri
- gestionarea documentelor
- gestionarea conținutului de pepagina web a companiei și rețelele sociale
Beneficii oferite:
- salariu corespunzatorunui program full time, cu perspectivă de creștere
- mediu de lucru profesional.
Perspectiva de promovareulterioară la poziție de manager si coordonator de proiect.

CV-urile cu foto inclus se vor trimite la automobilclub.md@gmail.com

www.saferoads.md
Контактное лицо:
Tatiana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть