Asistent manager / asistent personal

Pakyng SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:
Obligatoriu experienta pe o pozitie similara;
Obligatoriu cunostinte de limba romana si rusa la nivel avansat, atat scris cat si vorbit. Cunoastere limbilor engleza, ukranineana si/sau spaniola prezinta avantaj;
Obligatoriu studiile universitare : Bussines, Drept, Resurse Umane sau altele similare;
Cunostinte avansate de utilizare a computerului pachetul MS Office, Internet si capacitatea de a lucra pe mai multe programe/sisteme simultan;
Seriozitate, atentie distributiva, amabilitate, memorie vizuala;
Capacitate de comunicare, persoana dinamica, pro-activa;
Capacitate de auto-organizare,organizare a timpului, sarcinilor la locului de muncă si stabilire a prioritatilor;
Capacitate de a lucra in echipa;
Capacitate de a respecta termene limită;
Capacitate de lucru in conditii de stres;
Atitudine pozitiva;
Permis de conducere cat B;
Disponibilitate de delapsare si relocare temporara in Romania, Ukraina sau Rusia.

Descrierea jobului
Preluarea atributiilor managerului in lipsa acestuia;
Indeplinirea activităților zilnice de secretariat;
Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor;
Preluarea, înregistrarea, distribuirea documentelor, îndosariere și arhivarea corespondenței;
Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, email;
Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
Asigurarea suportului administrativ pentru departamentele interne;
Raspunde de relatia societatii cu bancile;
Coordonarea relatiei cu furnizorii si clientii companiei;
Traducere oferte/cereri sau alte text solicitatate de manager, in ROMANA / RUSA / ROMANA;
Angajarea se face pentru o perioada de proba de 3 luni cu salariu 15.000 MDL
Daca treceti perioada de proba se va face angajarea pe perioada nelimitata cu salariu 50.000 MDL

NOTA:
Ne dorim pe cineva care stie definitia de Asistent manager / Asistent personal, nu doar sa raspunda la telefoane si sa faca cafele!
Va rugam trimiteti CV-urile pentru aplicare numai daca considerati ca indepliniti cerintele prezentate in anunt.
Телефон:
+40771234768
Контактное лицо:
Anticus Attero
Сайт:
www.pakyng.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть