Asistent director

MobiCasa
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Avem nevoie de tine dacă ești o persoană demnă de încredere, responsabilă, energică și cu spirit de inițiativă. Atenția la detalii și capacitatea de a vă crea singuri programul de lucru, pentru a atinge obiectivele stabilite de director, sunt capacități importante și obligatorii!

Important! Nu se acceptă persoanele iresponsabile, fără încredere în capacitățile proprii și fără inițiativă!

Ești candidatul ideal dacă:
-Cunoști bine limba română și rusă
-Cunoști bine MS Office (Word, Excel)
-Ai studii superioare economice sau de administrare
-Ai bune abilități de comunicare, coordonare și rapiditate în acțiuni
-Ești bine organizat/ă, ai gîndire analitică, spirit de inițiativă și ești încrezut/ă în forțele proprii
-Ai experiență de muncă într-un post similar minim un an
-Dorești să avansezi în carieră, salariu și responsabilități
-Ai pînă la 35 de ani

Câteva din responsabilitățile de bază:
-Vei asigura suport în activitatea directorului
-Vei administra toate documentele și rapoartele la care vei avea acces
-Vei participa la elaborarea instrucțiunilor și regulamentelor interne, vei urmări executarea lor de către echipă
-Vei redacta corespondența de afaceri necesară desfășurării activității zilnice
-Vei ajuta echipa la organizarea proiectelor existente și vei veni cu idei pentru altele noi
-Vei identifica punctele slabe în companie și vei veni cu idei pentru soluționarea lor
-Vei efectua comenzile către furnizorii internaționali și vei coordona procesul de import
-Vei conduce și organiza întreaga activitate din cadrul magazinului inclusiv și a personalului din subordine

Desemenea îți oferim:
-Un mediu plăcut de lucru
-Un salariu bun, în dependență de cât de bun/ă ești tu în ceea ce faci (negociabil în momentul interviului)
-Participări la cursuri online de administrare și dezvoltare personală
-Un telefon și calculator de serviciu
-Angajare oficială și pachet social complet
-Dispoziție bună și perspective de dezvoltare
Телефон:
079070738
Контактное лицо:
MobiCasa
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть