Asistent didactic pentru clasele primare

Heritage International School
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Dacă ești energic și îți place să lucrezi cu copiii, atunci te așteptăm în echipa noastră!
Responsabilități:

Acordarea asistenței elevilor și profesorului în procesul educațional;
Asistarea elevilor la pauzele de masă, pauzele recreative;
Ajută dirigintele la organizarea evenimentelor.
Vorbire fluentă în limba română, rusă, engleză.

Ce beneficii vei avea dacă vii în echipa noastră:

Colegi entuziaști și cu experiență vastă;
Prânz gratuit;
Proiecte de motivare și dezvoltare a angajaților.

Dacă ești interesat de acest post, te rugăm să expediezi CV-ul pe mailul: hr@heritage.md
E-mail: hr@heritage.md
Site: www.heritage.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть