Asistent contabil șef

Golden Fish
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe principale:

studii superioare;
experiența de cel puțin 3 ani în poziția de contabil;
cunoștințe temeinice în domeniul producției materiale;
cunoștințe avansate de operare PC (o bună stăpînire a suitei de programe de birou MS Office și cunoașterea platformei 1C - 7;
fluență în limbile română și rusă;
responsabilitate, capacitate de organizare, atenție la detalii.

Responsabilități:

organizarea și ținerea contabilității, verificarea corectitudinii ținerii evidenței contabile;
recepționarea și evidența documentelor contabile;
verificarea formei documentelor contabile, corectitudinii calculelor aritmetice și a conformității cu legislația;
evidența operațiunilor valutare (de casă, bancare);
evidența circulației bunurilor materiale (inclusiv a operațiunilor de import și export);
evidența vînzărilor cu amănuntul și cu ridicata.

Oferim:

pachet social integral;
condiții de muncă confortabile.

Telefon: 069705490 (Oxana), 069827775 (Denis)
E-mail: victonisprime@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть