Asistent/ă vînzări floral soul

Floral Soul
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Vino în echipa noastră în calitate de Asistent/ă Vînzări!

Orangeria Floral Soul, specializată în aducerea stării de bine prin alegeri inspirate de plante, invită o Persoană iubitoare de plante să se alăture echipei pentru poziția de Asistent/ă Vânzări.

Despre noi: Floral Soul se dedică oferirii unei experiențe unice de înverzire, începând de la alegerea plantelor potrivite pentru stilul de viață al clienților noștri, până la livrare și îngrijirea săptămânală. În cadrul Orangeriei noastre, ne străduim să oferim un mediu vibrant și sănătos, în care plantele prosperă, iar vizitatorii găsesc inspirație.

Scopul funcției de Asistent Vânzări este de a menține aspectul îngrijit, estetic și plăcut al Orangeriei și gestionarea solicitărilor clienților.

Atribuțiile de bază în această funcție sunt:
consultarea vizitatorilor Orangeriei,
gestionarea solicitărilor clienților,
promovarea și gestionarea vânzărilor,
menținerea aspectului îngrijit, estetic și plăcut al plantelor din Orangerie,
contribuția la proiectele de reabilitare și înverzire.

Pentru a realiza atribuțiile este important să demonstrați:
pasiune pentru plante și estetic,
responsabilitate și dorință de a lucra,
abilități de comunicare excelente în limba română și rusă (engleza este un avantaj),
cunoștințe de bază în utilizarea aplicațiilor digitale și a PC-ului,
disponibilitate pentru programul de lucru: 5 zile lucrătoare, între 10:00 - 19:00 și 12:00 - 18:00,
experiența în domeniul vînzări constituie un avantaj.

Ne bucurăm să oferim:
Pachet salarial motivant.
Bonusuri transparente în funcție de performanță.
Suport din partea managerului în atingerea obiectivelor.
Procese de muncă bine organizate.
Reduceri speciale la produsele Floral Soul (până la -75%).
Un mediu de lucru prietenos și verde în Orangeria Floral Soul.
Oportunități de creștere: Suntem dedicați dezvoltării tale profesionale și financiare pe termen lung.

Dacă împărtășești pasiunea noastră pentru plante și vrei să faci parte dintr-o echipă ambițioasă, te invităm să completezi formularul de aplicare disponibil la acest link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2YFcrXjAJqkIyYyoop61JifoDkHB9DDrfLnaQDcf-eUtiFw/viewform

Alătură-te nouă pentru a contribui la crearea unei lumi mai verzi și mai pline de energie pozitivă!
Контактное лицо:
Anastasia
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть