Asistent/a medical/a

Policlinica Artis
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 12000 До 13000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Policlinica Artis din Chișinău are nevoie de oameni noi în echipă!! Căutăm asistent/ă medical/ă!!

Responsabilități:
- Asistenta medicală (Injecții, perfuzii, prelevarea probelor de laborator);
- Diagnostic functional (electrocardiograma, spirometrie, instalarea monitoarelor ECG, masurarea tensiunii arteriale si altele)ș
- Sterilizarea instrumentelor de lucru;
- Menținerea cabinetelor consultative si de proceduri conform standardelor igienico-sanitare.

Cerințe:
- Studii medii de specialitate complete;
- Responsabilitate, amabilitate și aspect fizic plăcut;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;

Oferim:
- Activitate într-o echipă dinamică și profesionistă;
- Salariu motivant și pachet social deplin;
- Instruire și dezvoltare în domeniu;
- Oportunități de carieră și creștere profesională.
- Program de lucru: luni-vineri 08.00-17.00.
Контактное лицо:
Artiom Surev
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть