Asamblor mobilă

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 14000 До 24000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Oportunitate de angajare: Asamblor mobilă de corp

Rarepeople, o agenție de soluții business, caută Asamblori mobilă de corp pentru un client local. Rolul principal al poziției este asamblarea mobilier prin interacțiunea cu clienții, oferind recomandări și soluții de design adaptate cerințelor specifice ale acestora.

RESPONSABILITĂȚI
- Asamblați piese individuale pentru a crea mobilier de corp de înaltă calitate.
- Urmăriți cu atenție planurile și desenele tehnice pentru a asigura asamblarea corectă.
- Folosirea eficientă a uneltelor și echipamentelor necesare pentru asamblarea și ajustarea mobilei.
- Verificarea calității produselor finite și remedierea eventualelor defecțiuni sau probleme.

CERINȚE
- Experiență anterioară în asamblarea mobilei de corp.
- Cunoștințe de bază privind citirea și interpretarea planurilor tehnice.
- Abilități în utilizarea uneltelor de asamblare și ajustare.
- Atenție la detalii și orientare către calitate.
- Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu de producție.

BENEFICII
- Oportunități de dezvoltare profesională.
- Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
- Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

SALARIU
Fix 10000 mdl + % din asamblări.

Dacă sunteți pregătit să faceți parte dintr-o echipă dedicată și să contribuiți la crearea de mobilier de excepție, vă rugăm să ne contactați pe email sau direct la telefon.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu candidații potriviți!
Телефон:
068022133
Контактное лицо:
Mihail
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть