Asamblor de mobilă

MobiCasa
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Avem nevoie de tine dacă ești o persoană demnă de încredere, responsabilă, energică și cu spirit de inițiativă. Atenția la detalii și capacitatea de a vă crea singuri programul de lucru, pentru a atinge obiectivele stabilite de director, sunt capacități importante și obligatorii!
Important! Nu se acceptă persoanele iresponsabile, fără încredere în capacitățile proprii și fără inițiativă!
Ești candidatul ideal dacă:
• Ai experiență de muncă într-un post similar minim un an
• Condiție fizică bună și capacitate înaltă de muncă
• Ai permis de conducere categoria B
• Ești responsabil, prudent și atent la detalii
Câteva din responsabilitățile de bază:
• Vei asambla mobilă din lemn și canapele în magazinul nostru și acasă la viitorii noștri clienți
• Vei efectua un control al calității al mobilei instalate și vei înlătura eventualele defecte
• Vei lucra calitativ și operativ fără a produce daune produselor montate
• Vei efectua lunar inventarierea produselor din depozit
• Vei livra marfa la adresa viitorilor clienți împreună cu livratorul nostru
• Vei comunica amabil cu viitorii clienți
Desemenea îți oferim:
• Un mediu plăcut de lucru
• Un salariu bun, în dependență de cât de bun/ă ești tu în ceea ce faci (negociabil în momentul interviului)
• Un telefon de serviciu
• Angajare oficială și pachet social complet
• Dispoziție bună și perspective de dezvoltare
Телефон:
079070738
Контактное лицо:
MobiCasa
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть