Artist plastic - pictura, desen

Art Georgies
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
CERINTE:

Studii liceale sau universitare de specialitate - arte plastice
Experienţă în cel puţin unul din domeniile:

- pictură murală,
- pictura de şevalet,
- pictura bisericeasca,
- grafică de şevalet,
- desen,
- mozaic.

Descrierea jobului

Desen dupa proiect (realizează desene de mari dimensiuni, cu tematica religioasa sau laica, respectând o imagine data)

Activitatea se desfăşoară la masa de lucru, în atelierul de proiectare.

BENEFICII:
Lucrul in echipe de specialisti, alaturi de care veti realiza proiecte de anvergura.

Salarizare fixa si bonusuri in functie de performanta.

Avem in vedere deschiderea unui punct de lucru in Chisinau.
Detalii despre companie puteti afla accesand pagina noastra web: www.artgeorgies.com

Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul de telefon: 694 93 501

Телефон:
+40730022415
Контактное лицо:
Nora Oprea
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть