Архитектор - Концептуалист / Arhitect - Conceptualist

LH47 ARCH
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Если ты хочешь создавать уникальный продукт, вносить вклад в архитектуру разных стран,
Ты посвященный делу, нацелен на рост, развитие и приобретение навыков,
Ты можешь найти нестандартные и креативные решения, творческий в работе,
У тебя развито объемно-пространственное мышление,
Ты исполнительный, умеешь принимать критику, а также работать в команде - свяжись с нами!
Обязанности

Разработка реализуемых концептуальных объемно-планировочных решений зданий различного назначения (частные жилые здания, многоэтажное жилье, общественные сооружения, общественные пространства и мастерпланы)
Оформление концептуального материала
Совместная работа с другими сотрудниками отдела

Требования

Опыт работы в Autodesk Revit + (Adobe Photoshop, Lumion, D5 Render)
Знание строительных норм, правил, стандартов и эргономики. Умение ориентироваться в регулирующих документах
Умение проводить анализ градостроительной ситуации, участка проектирования и его контекста
Знание архитектурных технологий и общих принципов проектирования, включая понимание пространственной организации, форм, материалов
Опыт оформления концептуального проекта
Опыт разработки рабочей и проектной документации
Архитектурное образование
Знание языков приветствуется: RU, RO, ENG

Что мы дадим

Официальное трудоустройство
Возможность выбора графика (гибкий/ фиксированный)
Возможность работы в гибридном формате (из офиса/ удаленно)
Обучение внутри команды, а также возможность участия на корпоративных курсах с командой
Участие на архитектурных конференциях в стране и за ее пределами (+ лучшие специалисты компании выступают и как спикеры)
Офис в самом центре с лучшей панорамой города - (наш адрес: Вероника Микле 11)
Скидки от наших партнеров и членство в бизнес-сообществах (детали расскажем на собеседовании)
Зарплата и детали оговариваются на собеседовании

Как откликнуться:
Выберите для себя самый удобный и быстрый вариант связи с нами:
Тема письма "Архитектор - Концептуалист" на ecaterina.snurenco@lh47arch.com

Вышлите ваше CV c 2-3 предложениями о себе и почему хотите к нам
Вышлите ваше портфолио с проектами
Позвоните нам по номеру +37378103519 (Екатерина)

О нас:
Сайт LH 47
Instagram LH 47
Instagram основателя - Сергей Мырза
Dacă... vrei să creezi un produs unic și să-ți aduci aportul la dezvoltarea arhitecturii din diferite țări;
Ești o persoană dedicată, orientată spre învățare, creștere și dezvoltare;
Îți dorești o activitate creativă și ai capacitatea de a gîndi în afara tiparelor;
Ai abilități de gîndire spațială bine dezvoltate;
Ești punctual, accepți critica și poți lucra în echipă...
vom fi bucuroși să te cunoaștem!
Responsabilități:

identificarea unor soluții conceptuale de sistematizare spațială pentru clădiri cu destinații diferite (case individuale de locuit, clădiri de locuit multietajate, obiective de interes public, spații publice și master-planuri);
definitivarea ideilor conceptuale;
colaborarea cu ceilalți angajați ai departamentului.

Cerințe:

studii în domeniul arhitecturii;
cunoașterea normelor, regulamentelor și standardelor în domeniul construcțiilor, precum și a principiilor ergonomiei, capacitatea de a înțelege documentele de reglementare;
cunoașterea tehnologiilor aplicate în arhitectură și a principiilor generale de proiectare, inclusiv înțelegerea organizării spațiale, formelor, materialelor;
capacitatea de a analiza situația urbanistică, zona proiectată și contextul în care se desfășoară lucrările;
experiență în proiectarea conceptuală;
experiență în utilizarea aplicației Autodesk Revit + (Adobe Photoshop, Lumion, D5 Render);
experiență în elaborarea documentației de lucru și de proiect;
cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii;
posibilitatea de a opta pentru un program de muncă fix sau flexibil;
posibilitatea de a lucra în regim hibrid (combinînd munca la birou cu cea de la distanță);
instruire la locul de muncă și traininguri corporate;
șansa de a participa la conferințe de arhitectură în țară și în străinătate (cei mai buni specialiști ai companiei fiind invitați în calitate de speakeri);
un birou în centrul capitalei cu cea mai bună vedere panoramică a orașului (situat pe Veronica Micle, 11);
reduceri de la partenerii companiei și șansa de a obține un card de membru în comunitățile de afaceri (detaliile se vor oferi în cadrul interviului);
salariul mărimea căruia se va negocia în cadrul interviului.

Poți să aplici pentru această poziție folosind una din următoarele opțiuni:

expediază CV-ul însoțit de o scurtă prezentare a ta și motivul pentru care vrei să lucrezi alături de noi la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplici „Arhitect conceptualist”;
expediază portofoliul cu proiectele realizate de tine la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com
sună la numărul de telefon: +373 78103519 (Ecaterina).

Mai multe informații despre noi găsești aici:
pagina web a companiei LH 47
contul de Instagram al companiei LH 47
contul de Instagram al fondatorului companiei Sergiu Mîrza E-mail: ecaterina.snurenco@lh47arch.com
+373 78103519
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть