Arhitect

Promstroi-Grup SA
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Promstroi - Grup (servicii de proiectare, construcţii, servicii imobilare) angajează arhitect responsabil pentru elaborarea schițelor și proiectelor de arhitectură.
Cerinţe:

Studii în domeniu finisate.
O buna cunoaștere a softului grafic.
Portofoliul cu proiecte executate - prezintă un avantaj.
Responsabil, sociabil, gîndire analitică.

Responsabilităţi:

Elaborarea proiectelor de arhitectură, proiectarea schiţelor.
Colaborarea cu inginer-proiectant în vederea coordonării proiectului.
Discuții cu clientul pe toate fazele proiectului.

Posibilități și Condiții:

Accesul regular la proiectrea obiectivelor modern, interesante.
Acumularea experienței profesionale pe cale de practică.
Colectiv tînăr.
Compensarea cheltuielilor de transport și a celor pentru convorbiri telefonice.
Masa de prânz din contul companiei.
Salariul stabil înalt plus bonusuri.
Program de lucru: luni - vineri de la 8.00 pînă la 17.00, zile de odihnă: sâmbătă și duminică.

Persoanele cointeresate pot trimite CV cu poza cu indicarea postul de Arhitect: hr.promstroi@gmail.com.
Telefon: 078808108 E-mail: hr.promstroi@gmail.com
Telefon: 078808108
Телефон:
078808108
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть