Area sales manager (Moldova)

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Area Sales Manager (Moldova)

COMPANIA:
Unul dintre liderii pietei romanesti ai materialelor pentru zidarie, acoperisuri si finisaje.
RESPONSABILITATI:

• Identifica oportunitatile de dezvoltare a retelei de distributie in zona alocata;
• Intretine si dezvolta relatii de afaceri cu clientii existenti si identifica potentiali noi colaboratori;
• Promoveaza produsele si serviciile, ofertele speciale si politica relationala cu clientii;
• Aplica politica generala si specifica de vanzari si marketing a companiei si o adapteaza la realitatea concreta din piata;
• Actualizeaza permanent informatiile despre piata, analizeaza si compara informatiile noi cu cele anterioare, propunand solutii pentru optimizarea activitatii;

CERINTE:
• Studii superioare tehnice finalizate (constructii, arhitectura - constituie un avantaj);
• Cunoasterea pietei de referinta :firme de constructii, proiectare, arhitectura
• Cunostinte operare PC: Outlook, Word, Excel
• Fluent in romana si rusa, cunostinte de limba engleza (cel putin la nivel mediu)
• Permis de conducere categoria B
• Bune abilitati de comunicare orala si scrisa
• Abilitati de negociere si persuasiune
• Initiativa si abilitati de “Problem solving”
• Spirit de observatie, selectarea informatiilor si interpretare obiectiva
• Rezistenta la stress

ALTE CERINTE:
• Disponibilitate la deplasari frecvente, aprox 60% din programul de lucru
• Domiciliul in Chisinau.
• Cetatenia romana constituie avantaj

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):
• Pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute
• Laptop, masina de serviciu, telefon mobil., dotatii de hrana
• Oportunitatea de dezvoltarea a carierei intr-un mediu de lucru profesional

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: tt40@SEARCH4STAFF.COM sau la numarul de FAX: 022-209134
In CV indicati codul postului vacant: RRV
Telefon de contact: 022-202986
CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Телефон:
060102909
Контактное лицо:
Maria Bocancea
Сайт:
Факс:
022-202986
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть