Analist/analista in publicitate si marketing

ANCOM-AGRO
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Ai absolvit marketing sau administrarea afacerii și dorești să obții experiență în acest domeniu, te invităm să faci parte din echipa noastră de profesioniști!

Oferim:
• Program de muncă: L-V 09:00 – 18:00; S-D zile de odihnă
• Pachet social deplin
• Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)
• Instruire gratuită
• Platformă corporativă pentru dezvoltare personală și profesională
• Posibilitatea de avansare în carieră
• Colectiv tânăr, amabil și sociabil
• Calculator performant
• Număr de telefon și abonament corporativ
• Cafea și ceai nelimitat
• Lucru în oficiu confortabil

Sediu:
• Mun. Chișinău, str. Grenoble 128

Cerințe:
• Studii superioare (în curs/absolvite)
• Cunoștințe de limbă română, rusă și engleză
• Abilități de operare PC: Excel, PPT, Word
• Abilități de analiză și procesare a datelor numerice
• Atenție la detalii, responsabilitate, punctualitate

Responsabilități:
• Monitorizarea piețelor și prețurilor la produse și inputuri agricole
• Culegerea de informații despre activitatea principalilor jucători de pe piață
• Administrarea bazelor de date ale clienților și furnizorilor potențiali
• Efectuarea cercetărilor și analizelor de piață
• Analiza eficienței activităților de marketing și promovare

Dorești să faci parte din echipa noastră, expediază CV-ul cu o poză menționând ″Analist/analistă în publicitate și marketing″ la: ancom@verum.md sau apelează: 0788 99 242.

Nota Bene:
Încurajăm studenții de la marketing și administrarea afacerilor cu frecvență redusă să candideze!
Doar persoanele selectate în baza CV-lui vor fi invitate la un interviu.
Телефон:
078899242
Контактное лицо:
HRD
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть