Ajutor contabil, operator

From Martin SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania este in cautarea unui ajutor de contabil, operator, full time, cerinte:
- Absolvenți învățământ superior
- Experiență în contabilitate 1C minim un an.
- Atenție la detalii, orientare spre rezultate și calitate, responsabilitatea muncii;
Descrierea postului:
- Evidența casieriei și a registrului de casă
- Înregistrarea clienților și emiterea facturilor în programul 1C
- Acordarea suportului necesar contabilului-șef;
Oferim:
- Pachet salarial motivant în funcție de realizări și experiență;
- Promovare în urma performanțelor profesionale obținute.
- Dezvoltarea aptitudinilor profesionale;

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la e-mail: from_martin@mail.ru sau sunati la nr. de contact 068277708
Телефон:
068277708
Контактное лицо:
Ecaterina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть