Agronom

Город: Новые Анены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Agronom (raionul Anenii Noi)
Obligațiunile de bază a postului:
- Elaborează planuri lunare, trimestriale și anuale de lucrări agricole necesare.
- Organizeaza si controleaza efectuarea la timp, corectă și calitativă a tuturor lucrărilor agricole planificate (manual și mecanizate).
- Organizează si controlează utilizarea rațională a tuturor resurselor financiare și materiale alocate pentru intretinerea, prelucrarea și cultivarea cereale.
- Stabileste planuri de lucru, controleaza si motiveaza echipa din subordine.
- Propune metode innovative de lucrari agricole.
- Raporteaza pe rezultatele activitatii sale.
RESPONSABILITATI
- Colaborează cu primăriile sub a căror jurisdicţie sunt amplasate terenurile agricole;
- Organizează şi controlează activităţile de menţinere şi dezvoltare a capacităţilor de producţie şi coordonează utilizarea raţională şi eficientă a resurselor;
- Asigură asistenţa managerială pentru noi proiecte;
- Coordonează şi asigură desfăşurarea ritmică a procesului de creştere a culturilor agricole, urmărind realizarea producţiei în conformitate cu planul cerut de vînzări;
- Centralizează necesarul de mijloace fixe şi consumabile;
- Analizează piaţa în funcţie de noile proiecte alocate de Administratorul Întreprinderii;
- Asigură obţinerea documentaţiei şi aprobările specifice de la diverse organe publice şi private;

Noi oferim:
- Motivare competitivă
- Posibilități de instruire și dezvoltare profesională
- Mediu de lucru dinamic
- Cerințe:
- Experiență in poziție similară min 2 ani
- Fluență în limba română obligatoriu
- Responsabilitate și autoorganizare
- Studii superioare in domeniul agricol

Dacă Vă regăsiţi în anunţul nostru, aplicați CV-ul cu o fotografie la adresele de e-mail: resurseumanecv@mail.ru cu mentionarea pentru functia de Agronom.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть