Agent vanzari

ITShoponline
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem ITShopOnline si vrem să creștem împreună.
De cel puțin 3 ani comercializam echipamente de calcul Refurbished. Nu știi ce sunt produsele Refurbished?
Vezi aici:
Iar cum lucrurile mari se fac cu echipe mari, intenționăm să ne facem cu colegi noi.
Suntem interesați de persoane tinere cu ambiții și planuri mari, persoane care își pot stabili singuri scopuri și obiective și fac totul pentru realizarea lor.
Noii membri ai echipei vor fi antrenați în vânzări. Aici sunt câteva din responsabilități:
• Analiza pieței
• Identificarea potențialilor clienți
• Identificarea oportunităților de dezvoltare pe termen lung
• Menținerea bunelor relații cu portofoliul de clienți
• Respectarea termenilor limită pentru obiectivele propuse
Dacă ai experiență în vânzări e Ok, daca nu, hai să creștem și să învățăm împreună.
CV-le pot fi expediate la vânzări@itshoponline.org
Телефон:
068677118
Контактное лицо:
Ana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть