Agent vânzări

Koala Cinema
Город: Комрат
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
Organizarea și programarea evenimentelor.
Marketing offline: pregătirea și distribuirea materialelor promoționale.
Proiecția: instalarea echipamentului, gestionarea proiecției și a vânzărilor.
Dezinstalarea: demontarea echipamentului și curățarea locației.
Raportarea: documentarea și raportarea evenimentelor.

Cerințe:
Experiență în organizare evenimente sau domenii similare.
Abilități de comunicare și lucru în echipă.
Disponibilitate pentru program flexibil.
Permis de conducere și capacitatea de a conduce vehicule.
Atent la detalii și gestionarea timpului eficient.
Traceti pe acest link si indepleniți chestionarul. https://forms.gle/VSA9yP2jnKKBNPWBA
Телефон:
078559676
Контактное лицо:
Liudmila
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть