Agent vanzari

HELLO GROUP
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Hello Group este in cautarea unui Agent de Vânzări.
Dacă vă place să interacționați cu oamenii, să construiți relații solide și să atingeți obiective de vânzări, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră!

Responsabilități:
- Identificarea și prospectarea activă a clienților potențiali;
- Prezentarea și promovarea produselor noastre către clienți;
- Menținerea relațiilor cu clienții existenți;
- Negocierea și încheierea contractelor noi;
- Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica oportunități noi de vânzări;
- Îndeplinirea obiectivelor de vânzări lunare.

Cerințe:
- Experiență anterioară în vânzări reprezintă un avantaj;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Orientare spre succes
- Abilități organizatorice și de gestionare a timpului;
- Permis de conducere categoria B este un avantaj!

Oferta noastră:
- Salariul competitiv; (baza + % motivant)
- Pachet social complet
- Mediu de lucru dinamic și foarte activ
- Bonusuri Pentru Initiativă
- Colectiv tînăr și foarte prietenos
- Oficiul modern in Chisinău

Dacă sunteți pregătit de vânzări și să vă dezvoltați cariera alături de noi, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email: hello@hellogroup.md
Телефон:
068988688
Контактное лицо:
Cornel Bodiu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть