Agent vânzări în turism

AIR MOLDOVA
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
• Studii superioare
(Diploma în turism reprezintă avantaj);
• Experiență în vânzarea serviciilor turistice minim 2 ani;
• Cunoașterea sistemului de rezervări Gabriel.
• Bune abilități de comunicare, prezentare în limba română, rusă și engleză;
• Capacitate rapidă de decizie, precum și asumarea responsabilității pentru deciziile luate;
• Rapiditate în acțiune, încredere în sine și gândire pozitivă;
• Stăpânirea temeinică a lucrului la calculator;
• Ordonat, organizat, punctual;
• Capabil să respecte dead-line-urile;
• Pro-activ, dorința de a deveni profesionist în turism;

Reprezinta un avantaj cunoștintele solide și relevante în operarea sistemelor de rezervări, specifice industriei turistice.
• Responsabilități:
• Crearea ofertelor și negocierea cu clienții și furnizorii companiei;
• Informarea despre progamele turistice si atragerea de clienți;
• Rezervare, emitere și facturare bilete de avion (IATA), pachete turistice, cazari, servicii de rent a car, autocar etc.

Oferim:
• Serviciu stabil;
• Salariu atractiv;
• Mediu de lucru plăcut;
• Oficiul în centrul orașului;
• Posibilitate de creștere profesională.

Dacă eşti cointeresat şi corespunzi cerinţelor de mai sus aşteptăm CV-ul + poză la adresa: dniculaita@airmoldova.md

În denumirea e-mailului indicați jobul solicitat.
Телефон:
069277447
Сайт:
www.airmoldova.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть