Agent vânzări call-centru

Fintech Lab
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Descrierea postului
Vrei sa faci parte dintr-o companie IT de ultimă generație, aflată în fruntea inovației în sectorul tehnologiei financiare? Echipa noastră dinamică este dedicată revoluționării modului în care sunt furnizate serviciile financiare.

Căutăm un Agent Vânzări Call-centru care să se alăture echipei noastre din Chișinău. Candidatul selectat va face parte din departamentul Customer Support din cadrul companiei Ocean Credit si va fi responsabil cu întreținerea unei conexiuni permanente cu clienții prin intermediul telefonului, oferirea suportului tehnic și identificarea nevoilor clienților.

Ce îți oferim
- Un mediu de lucru plăcut, care îți permite să înveți, să te dezvolți și să evoluezi în carieră;
- Colegii noștri sunt o echipă unită, inteligentă și motivată;
- Mediu distractiv, dinamic;
- Acces la traininguri și cursuri;
- Stabilitate în carieră într-o organizație care este sigură și în creștere;
- Un pachet salarial bun;
- Angajare oficială cu contract de muncă;
- Cadouri aniversare în muncă sau zi de naștere;
- Oficiu modern, cu view panoramic asupra orașului, fructe proastepe și snackuri, pe Strada Dimo, nr. 1.

Ce vei face:

- Vei Identifica și contacta potențialii clienți prin intermediul apelurilor telefonice;
- Vei explica avantajele și caracteristicile produselor sau serviciilor financiare oferite de companie;
- Te vei ocupa de stabilirea și atingerea obiectivelor de vânzări lunare sau trimestriale;
- Te vei ocupa de furnizarea de informații precise și corecte clienților;

Ce ne dorim să ai:
- Cunoașterea limbii române la nivel avansat;
- Experiență anterioară în servicii clienți sau telesales este un atuu;
- Abilitatea de a promova un produs sau serviciu;
- Cunoștințe bune de operare PC;
- Excelente abilități de comunicare și interpersonale;

Așteptăm cu nerabdare să te cunoaștem!
Trimite CV-ul tău prin mail: hr@oceancredit.ro si hai sa discutam mai multe despre urmatorul tău pas in carieră!
Контактное лицо:
Anastasia Iarovoi
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть