Agent | manager de vânzări

Granath Esthetic Center SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: Дом/Офис
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Agent / manager de vânzări (or. Chișinău)

Oferim:
Salariu atractiv, de la 10 000 - 15 000 net + KPI
Reduceri la produsele si serviciile companiei
Grafic de lucru: luni – vineri, de la 10:00 până la 18:00
Instruire și dezvoltare continuă profesională

Descrierea postului:
De a promova imaginea companiei
De a efectua vînzări către clienții
De a îndeplini planul de vînzări stabilit de șeful departamentului
De a implimenta metode noi de promovare
De a informa clientul despre produsele noi apărute, a propune produse auxiliare

Cerințe față de candidat:
Experiență în domeniul vînzărilor va constitui un avantaj
Cunoașterea limbilor rusă și romînă
Persoană orientată către client și rezultat

Persoanele interesate vor expedia Cv-ul cu poză la adresa de e-mail: hr.granatmed.md@gmail.com sau puteți aplea la numărul de contact: 060498934.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть