Agent in turism

Cunoaște-ți Țara
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

Studii superioare (finalizate sau care urmeaza sa fie finalizate anul curent);
Studiile superioare in turism sau deținerea unui certificat de turism categoria A/B reprezinta un avantaj
Cunoaşterea limbei române *obligatoriu
Cunoştinţe şi aplicare PC MS Office.
Condiții de muncă:

Pachet social complet;
Bonusuri din Vanzari
Loc de muncă confortabil în cadrul unei companii în dezvolatare;
Birou de activitate în centrul oraşului;
Telefon mobil;
Training-uri de perfecționare în domeniu, seminare;
Excursii, info-tur, întâlniri corporative în afara ţării.
Responsabilități:

Raspunde promt tuturor solicitărilor/întrebărilor clienților ( Facebook, Instagram, Chat, Email)
Comunică cu clienţii pentru a elabora o ofertă competitivă;
 Efectuează şi gestionează rezervarile clienților;
 Întocmește contracte turistice;
Urmăreşte în permanentă ofertele firmelor concurente de pe piaţă;
 Verifică corectitudinea întocmirii documentelor financiare;
Recepţionează şi soluţionează prompt reclamaţiile clienţilor.
Dacă eşti cointeresat şi consideri că corespunzi cerinţelor de mai sus, trimite CV-ul la adresa contact@cunoastetitara.md
Контактное лицо:
sergiu
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть