Agent imobiliar

Imobio Estate
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Imobio angajează agent imobiliar!

Căutăm o persoană motivată și pasionată de domeniul imobiliar să se alăture echipei noastre. Dacă ești comunicativ, orientat către rezultate și ai abilități excelente de negociere, te așteptăm să aplici la noi.

Cerințe:
- Experiență anterioară în vânzări sau în domeniul imobiliar (constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu)
- Abilități remarcabile de comunicare și relaționare cu clienții
- Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra independent
- Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a tehnologiilor de comunicare

Responsabilități:
- Gestionarea portofoliului de proprietăți și identificarea potențialilor clienți
- Organizarea vizitelor la proprietățile disponibile pentru vânzare/închiriere
- Negocierea contractelor cu clienții și intermedierea tranzacțiilor imobiliare
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și potențiali

Beneficii:
- Pachet atractiv de salarizare și comisioane motivate de performanță
- Mediu de lucru dinamic și susținător
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

Dacă crezi că ești potrivit pentru această poziție, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa : iorda_olga@yahoo.com , sau apelați la numărul : 068216246 . Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Compania Imobio Estate este un angajator care promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților calificați.
Контактное лицо:
Olga Iordachi
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть