Agent imobiliar

SRL TOTSTARINVEST
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 500 До 3000 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Ai putere de a convinge, ești sociabil, activ, ambițios și ești pasionat de vânzări, atunci echipa noastră te invită să faci parte din ea!

Compania garantează:
-Ambianță plăcută de lucru;
-Oportunități maxime pentru o muncă eficientă (sprijin informațional, tehnic, analitic, financiar, juridic);
-Oficiu modern și confortabil, cu mobilier nou și tot de ce este necesar pentru o muncă eficientă;
-Salariu atractiv;
-Pentru agenți imobiliari cu experiență – ofertă specială.

Cerințele noastre:
-Experiență de lucru în domeniul imobiliar;
-Cunoașterea limbilor: română, rusă.
-Cunoașterea limbii engleze prezintă un avantaj;
-Ambiții de comunicare și convingere;
-Obiectivitate;
-Respectarea dress – codului;
-Permis de conducere, categoria B (automobil personal prezintă un avantaj).

Responsabilitățile tale:
-Promovarea ofertelor companiei către clienții actuali și potențiali;
-Negocierea și încheierea contractelor;
-Acordarea de consultanță în domeniul imobiliar;
-Căutarea clienților.

Expediază CV – ul tău cu Poza la adresa electronică:totstarinvest@gmail.com sau apelează-ne acum 060000048
Телефон:
060000048
Контактное лицо:
Sergiu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть