Agent imobiliar

Connect Imobil
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 1000 До 3000 EUR
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Bună ziua, dragă candidat / ă. Acest post vacant a fost scris pentru tine de către director (el fiind și proprietarul) companiei.

Consider că atitudinea directorului companiei față de parteneri afectează direct succesul și creșterea afacerii, pentru că o agenție imobiliară - este locul de muncă al agenților, iar pentru noi este important ca agenții să câștige bine.

Vă oferim un plan individual de instruire gratuită, lucru într-o echipă prietenoasă și posibilitatea de a face tranzactii încă din prima lună de muncă!

Beneficiile jobului :

* Training și sprijin pe tot parcursul evoluției tale în agenție
* Independență financiară
* Comision foarte avantajos comparativ cu concurenta, incepand de la 50 %
* Autonomie și flexibilitate in ceea ce priveste politicile de tranzactionare
* Oportunitate de afirmare in cadrul agentiei.
* Echipa tanara si dinamica.
* Mediu de lucru placut, avand biroul intr-un centru comercial modern
* Suport tehnic si profesional in permanenta

Candidatul ideal trebuie sa fie:

* Persoana ambitioasa cu atitudine pozitiva si cu zambetul pe buze;
* Capacitate de organizare si planificare;
* Disponibilitate full time pentru job;
* Perseverent, punctual si onest;
* Focusat pe rezultate;
* Tinuta obligatorie: office;
* Deschis spre nou, cu dorinta de a invata;
* Permis categoria B constituie avantaj;

Descrierea jobului:

* Prospectarea continuă a pieței imobiliare locale;
* Promovarea proprietăților și găsirea celui mai potrivit client;
* Asistarea clienților pe parcursul întregului proces de tranzacționare;
* Acordarea de consultanță imobiliară clienților;

!!! Daca consideri ca ne potrivim, te rugam sa ne lasi C.V-ul tau la adresa connect.imobil@gmail.com

Te asteptam cu drag in echipa Connect Imobil!
Телефон:
078549292, 022-559840
Контактное лицо:
Victor
Сайт:
www.connectimobil.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть