Agent imobiliar

RATMIR Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Centrul Imobiliar RATMIR Group activează pe piața din Moldova din 1995. În prezent ne extindem sediul agenților imobiliari. Vă invităm în echipa noastră tânără și prietenoasă.

Responsabilitati:
- Cautare si atragere de clienti
- Analiza pietei imobiliare;
- Derularea negocierilor si corespondenta cu clientii;
- Realizarea de tranzactii imobiliare (cumparare, vanzare cu sprijinul unui mentor);
- Organizarea vederilor si afisarii obiectelor imobiliare;
- Reprezentarea intereselor clientului in timpul incheierii tranzactiilor;
- Reflectarea datelor asupra muncii lor în sistemul CRM;

Cerințe:
- Încrederea în sine, sociabilitatea
- Abilitati de organizare si planificare
- Hotărâre: capacitatea de a răspunde rapid la o situație și de a-și apăra politicos, dar ferm poziția.
- Cunoașterea limbilor de stat și rusă
- Capacitatea de a genera conținut pentru rețelele sociale va fi un plus

Noi oferim:
- Nivel decent al veniturilor
- Asistență și formare de mentor
- Birou confortabil și confortabil în Riscanovca;
- Abilitatea de a-ți planifica în mod independent ziua;
- Lucrul cu un sistem CRM pentru imobiliare, care va crește eficiența vânzărilor tale
Контактное лицо:
Рамиро
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть