Agent imobiliar (începător)

G Parteners
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Compania Imobiliara “G Partners” caută un Agent Imobiliar pasionat și motivat să se alăture echipei noastre. Căutăm o persoană dinamică, orientată către rezultate și cu abilități excelente de comunicare și vânzare, care să ofere clienților noștri o experiență deosebită în procesul de achiziție sau vânzare a bunurilor imobiliare.

Cerințe:
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Flexibilitate și capacitatea de a se adapta la schimbări în industria imobiliară
Permis de conducere și mașină proprie este avantaj;
Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune;

Responsabilități:
Consilierea clienților în procesul de achiziție sau vânzare a bunurilor imobile;
Crearea și menținerea unei rețele extinse de contacte în domeniul imobiliar;
Prezentarea și promovarea proprietăților în mod profesionist și convingător;

Beneficii:
Oficiu spatios, modern în centru orasului;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Comisioane competitive și bonusuri în funcție de performanță;
Echipă extraordinară și profesionistă;

Suport și resurse pentru a-ți dezvolta rețeaua de clienți și abilitățile de vânzare.

Detalii:+37378338338
Телефон:
+37378338338
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть