Agent-expeditor

SC Firnis Com S.R.L.
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 9000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Este vacantă funcția de Agenți Expeditor pentru persoanele, care vor întruni următoarele cerințe:
- calități profesionale și morale remarcabile;
- abilități analitice și de comunicare, spirit de echipă, inițiativă și flexibilitate;
- permis de conducere categoria B;

Principalele atribuții:
- responsabilitate;
- informare permanentă în legătură cu noutățile specifice activității companiei;
- creare și menținerea unei imagini favorabile a companiei.

Oferim:
- dezvoltare profesională într-un mediu competent;
- pachet salarial și social suficient de atractiv;
- loc de muncă unde Ve-ți veni cu plăcere.

Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul tău la adresa de e-mail: firniscom.office@mail.ru
Телефон:
079395531, 022-742383
Контактное лицо:
Firnis-com SRL
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть